Szinte minden politológus hallgatót megkérdeztek már arról tanulmányai során, hogy akkor ő politikus lesz-e a diploma megszerzése után. Tényleg minden politológus a közigazgatás felé veszi az irányt, vagy vannak más lehetőségek is? Mire jó egy kriminológus diploma? Hol lehet elhelyezkedni ezekkel a papírokkal? Milyen továbbképzési lehetőségek vannak?
Tovább