Archív - 2016-11-30

L.L.M képzés az USA-ban – Harvard Law School

A legismertebb Harvardon diplomát szerzők  között olyan nevek szerepelnek, mint John Fitzgerald Kennedy, Ananda Mahidol, Barack Obama, David Rockefeller és Bill Gates. Az USA legrégebb óta működő felsőoktatási intézménye, melynek múzeumában a világ legnagyobb távol-keleti gyűjteményét találhatjuk, és amelynek könyvtára a Kongresszusi után a második legnagyobb az Egyesült Államokban. Minden évben több mint hetven ország jogászainak biztosít lehetőséget L.L.M képzésre intézményén belül, átlagosan 180 főnek évente. Az idei jelentkezés december 1-jén zárul, és ennek kapcsán páran első kézből, a Harvard Club of Hungary elnöke, Dr. Jádi Németh Ildikó előadásában tudhattuk meg, mi szükséges ahhoz, hogy esélyünk legyen bekerülni a patinás egyetem falai közé.