Archív - 2017-03-18

Politológus hallgatók OTDK dolgozatainak összefoglalói

2017-ben kerül megrendezésre a XXXIII. Országos Tudományos Diákköri konferencia. Ünnepélyes megnyitója 2017. március 23-án, 16 órakor lesz Győrben. A rendezvényt a Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai és a Testnevelés- és Sporttudományi Szekció szervezi és  helyszíne a Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kara lesz. A XXXIII. Konferencián 9 felsőoktatási intézményében kerülnek megrendezésre a 16 tudományterületi szekció tagozati ülései. Budapest, Debrecen, Dunaújváros, Győr, Miskolc, Mosonmagyaróvár, Pécs, Szeged és Veszprém ad otthont Magyarország legnagyobb tehetséggondozási fórumának 2017. március 23 és április 27 között.

Az alábbiakban az Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar hallgatóinak politikatudományi szekcióban induló műveit azok rövid összefoglalásán keresztül közöljük.